کاربر گرامی در صورت ناموفق بودن عملیات پرداخت در سامانه بانک , مبلغ کسر شده بعد از 24 ساعت توسط بانک به حساب شما برگشت داده می شود

وصیت نامه شهید شادیفر
وصیت نامه دل‌نوشته‌ 1 دل نوشته 2دل نوشته3
شرایط استفاده

وصیت نامه دانشجوی شهید وحيد شاديفر

 

وصیت نامه دانشجوی شهید وحيد شاديفر:

پدر و مادر عزيزم، سلام عليكم

آنچه در ذيل مشاهده مي نماييد و قرائت خواهيد فرمود وصايايي است از فرزند حقير و روسياه‌تان كه شرمنده است از آن همه زحمات شما.

آري پدرم، از اينكه نافرماني شما كردم واقعاً معذرت مي خواهم. كاش مي توانستم آن همه زحمات شما را جبران كنم اما افسوس كه خيلي دير متوجه شدم.

پدر جان حلالم كن چرا كه مي دانم خيلي اذيت و آزارتان داده ام. و اما مادرم، مادر عزيزم! به تو عشق مي ورزم، دوستت دارم و فراموشت نمي كنم. تو را به خدا فراموشم مكن، برايم دعا كن خدا مرا ببخشد چرا كه در حق شما كوتاهي كردم؛ مبادا از من راضي نباشي. از اينكه نتوانستم رضايت شما را جلب كنم معذرت مي‌خواهم. اي كاش براي يك بار هم كه مي شد، مي توانستم روي زيبايت را ببوسم. ولي مادر جان اگر جنازه‌اي داشتم، مطمئن باش وقتي به ديدارم آمدي تو را خواهم بوسيد.

دل خود آرام بدار كه پسرت در راهي قدم گذاشت كه نهايتش عزت و سربلندي است، در راهي قدم گذاشت كه پيش از او عده‌اي بسيار گوي سبقت را از او ربودند و من اينك از ديگران اين گوي را مي ربايم.

پدر بزرگوارم، مادر غم پرورم! مي دانم قلبتان را شكستم، مي دانم كه دلتان را به درد آوردم. واقعاً معذرت مي خواهم حلالم كنيد. اگر به شما دروغ گفتم، عذر مي خواهم. آخر شما نمي توانستيد احساسات مرا، آن طوري كه در سينه‌ام بود، درك كنيد. ياران وفادارم كه شهيد شدند، در واقع من را هم با خودشان از اين عالم به عروج بردند و پس از شهادت آنان، من ديگر نه مالِ خودم بودم و نه مال اين دنيا.

اي خوش آن روز كه پرواز كنم تا بر دوست................. به هواي سر كويش پر و بالي بزنم

اما در خاتمه مسائلي است كه خواهش مي كنم برايم انجام دهيد و الا تا ابد معذب خواهم بود:

1ـ از همه دوستان و اقوام و آشنايان حلال بودي مي طلبم و اگر از طرف من به ايشان ناراحتي رسيده، معذرت مي خواهم و از همه اقوام به خاطر صله‌رحم نكردن معذرت مي خواهم. شما، ايشان را اگر راضي نيستند راضي كنيد.

2- مبلغ هزار و سيصد تومان (13000 ريال) از پول‌هاي بخش دانش‌آموزي كه در دست من است، آن را هم به پايگاه بسيج مسجد پنج تن (ع) تحويل دهيد و بگوييد فقط جهت دانش آموزان خرج شود.

2ـ مبلغ سيصد تومان (3000 ريال) به آدرس بجستان، سپاه پاسداران، برسد به دست برادر امان الله اسدنژاد يا به واحد فرماندهي بفرستيد و بنويسيد بابت تصادف و خسارت ماشين است.

4ـ در مدتي كه در سپاه بودم حدوداً به اندازه دويست تومان از امكانات سپاه به صورت شخصي استفاده كرده كه اين مبلغ را نيز به حساب جبهه واريز كنيد.

در هنگام دفن قبل از به خاك سپردن خوانده شود:

قبل از اين كار، مصيبت حضرت زهرا (س) را بخوانيد. مادرم به رويت بوسه مي زنم.

اي عزيزان، اي كه به صبر و استقامت بي نظيرتان، دشمن را مايوس كرديد و اسلام را بيمه. اين كلماتِ فردي است كه در مقابل شما بر خاك هاي خونين بهشت رضا (ع) بوسه مي‌زند. به دستهايم بنگريد و ببينيد آيا با خود تحفه‌اي از دنيا برده‌ام؟ پس شما هم خود را مهيا كنيد. ان‌شاءالله همه شما را اگر خداوند بزرگ بخواهد، در قيامت ملاقات خواهم كرد. از دعاي خير مرا فراموش نكنيد. استدعا دارم دستهايتان را بلند كنيد و بگوييد: «خدايا گناهان اين بنده را بيامرز و او را در جوار رحمت خود جاي ده.» ان‌شاءالله با اين دعاي شما، خداوند گناهان مرا نيز كه شما از آن اطلاع نداريد خواهد بخشيد. مرا حلال كنيد از شما و خصوصاً خانواده‌هاي شهدا، به خاطر كوتاهي در اموراتشان معذرت مي خواهم.

التماس دعا

قبل از عمليات

العبد الخاطي وحيد شاديفر

17/1/66  ساعت 8 شب

(در ضمن دستمال سياه گردنم را اگر بود با جنازه‌ام به خاك بسپاريد، شايد به واسطة آن، خداوند مرا مورد لطف خود قرار دهد.)

 

 

 
عملیات اعضا
عملیات اعضا
متفرقه
متفرقه
 
ورود اعضا
 
 
 
رمزعبور خود را فراموش کردم
 
مدیریت تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی مشهد
مجری و طراح: شرکت داده پردازان نگین شفق
شرکت داده پردازان نگین شفق